Nietrafione prezenty

Dodano: Monday, 13 November 2023 o 11:21  
Czas przed Bożym Narodzeniem to gorączka, która dotyka każdego z nas. Setki sklepów odwiedzonych w poszukiwaniu prezentów dla bliskich, żeby sprawić im przyjemność. A co, gdy prezent nam się nie spodoba? Co zrobić w tak niezręcznej sytuacji z niechcianymi podarunkami?
 
W atmosferze Świąt kupujemy prezenty, a z pewnością nie jeden z nas, tuż przed samą Wigilią. Trudno się zatem dziwić, że część z nich z tego pośpiechu, po prostu jest nieudana.
 
Zanim nietrafione upominki trafią gdzieś w kąt naszego mieszkania trzeba podjąć właściwą decyzję. Mianowicie taką czy powiedzieć o tym naszym bliskim. Poza tym należy się zastanowić co zrobić z niechcianym prezentem, aby nie zajmował miejsca na kolejnych półkach naszej szafy.

Jeśli się zdecydujemy powiedzieć o tym, że prezent nie należy do udanych, można poprosić o rachunek, a wtedy możliwy jest zwrot takiego towaru, jeśli oczywiście nie jest uszkodzony. Niestety bez paragonu nie ma możliwości zwrotu zakupionych rzeczy, a część sklepów zastrzega sobie w ogóle taką ewentualność.

Poza tym istnieje jeszcze jedna opcja, mianowicie można dać ogłoszenie na powszechnych dzisiaj portalach z ogłoszeniami, w dodatku na wielu z nich można to zrobić zupełnie za darmo.

W między czasie warto się zastanowić co zrobić aby w przyszłym roku prezenty byłoy bardziej udane.

Czas spędzany z rodziną w Boże Narodzenie jest do tego celu bardzo dobra okazją.

Komentarzy (1)
paula90909
Thursday, 02 February 2012 o 13:59
Właśnie sama miałam ostatnio taką sytuację, ale z prezentem urodzinowym, bo dostałam od ciotki za dużą bluzkę. Na szczęście udało mi się ją oddać koleżance z pracy
Dodaj swoją opinię
Ocena