O Firmie Kuriero

Dodano: czwartek, 21 kwiecień 2011 o 21:03  
 Kuriero.pl to profesjonalna porównywarka usług kurierskich. Dzięki niej możesz wyszukać usługi dopasowane do Twoich potrzeb i szczegółowo porównać ich ceny. Baza naszych ofert zawiera również cenniki brokerów kurierskich. Są to pośrednicy, którzy oferują przewozy po dużo niższych cenach niż tradycyjne firmy. Korzystając z naszej porównywarki możesz więc zaoszczędzić na przesyłkach kurierskich aż do 70% kosztów. Podczas wyszukiwania można również określić dodatkowe parametry takie jak: wartość ubezpieczenia, pobrania czy oczekiwany termin dostawy. W ten sposób możesz znaleźć usługę najlepiej dopasowaną do Twoich wymagań.

Dzięki współpracy z wieloma firmami kurierskimi i pośrednikami jesteśmy stale na bieżąco. Staramy się publikować najbardziej aktualne informacje. Dotyczy to zarówno cen przesyłek, jak i aktualności z firm kurierskich, porad i artykułów.

Porównywarka Kuriero.pl jest stworzona z myślą o osobach, które cenią sobie wygodę i przejrzystość. Dzięki niej klienci indywidualni mają szansę skorzystać z usług kurierskich po cenach dotychczas dostępnych jedynie firmom. Mogą z niej korzystać zarówno osoby fizyczne sprzedające na Allegro czy wysyłające paczki w celach prywatnych, jak i przedsiębiorstwa np. sklepy internetowe. Aby skorzystać z prezentowanych usług nie trzeba podpisywać długoterminowych usług, ani deklarować ilości przesyłek.

Nasz serwis oprócz porównywarki zawiera również obszerną bazę wiedzy na temat szeroko pojętych usług kurierskich i pocztowych. Podpowiadamy jaką wybraćusługę i jakie opcje dodatkowe zakupić. Znajdziesz tu też porady, w jaki sposób pakować i wysyłać różnego rodzaju przedmioty, aby były bezpieczne w transporcie. Publikujemy również artykuły dla osób zainteresowanych tematyką kurierską. Nasi eksperci starają się przekazać w przystępny sposób przydatne informacje pochodzące z profesjonalnych publikacji i ich bogatego doświadczenia. Wszystko po to, aby nasi Użytkownicy mogli korzystać z cennych porad i bezproblemowo wysyłać wszystko, co potrzebują.
 
Przeglądanie cenników wielu firm kurierskich i szukanie informacji o przesyłkach w różnych źródłach jest czasochłonne i męczące. Dzięki Kuriero.pl wszystkie informacje dotyczące przesyłek można znaleźć w jednym miejscu w przystępnej formie. To rewolucja na rynku i wielkie ułatwienie dla Użytkowników.
 
Komentarzy (4)
Afata Flasińska
wtorek, 31 lipiec 2018 o 16:20
Szanowni Państwo,
Zwracam się z uprzejmą prośbą o informację dotyczącą stawek IATA na trasie Sofia ? Warszawa dla przesyłki o wadze 400kg.
Informacja jest nam niezbędna w związku ze zbliżającą się podróżą przesiedleniową jednego z naszych dyplomatów.
Z góry dziękuję za informacje.

Z wyrazami szacunku
Agata Flasińska
Kierownik WAF
Ambasada RP w Sofii
1000Sofia

jakub
wtorek, 08 lipiec 2014 o 11:32
Wasza strona podaje nieprawdziwe informacje, a tym samym zakłamuje ranking:

Sendit do południa 12:00 UPS
12,98 brutto

Firma sendit nie ma w ogóle takiej ofery, w jaki sposób więc zniej skorzystać?
Jakub
com4tee
sobota, 23 marzec 2013 o 23:29
Sławek, czy ty sie dobrze czujesz?
ps. pięć gwiazdek za poziom debilizmu ;)
Sławomir Żurek
niedziela, 10 marzec 2013 o 23:28
Proszę o kontakt telefoniczny gdyż nieznoszę e-maili.
Mam do nadania przesyłkę o regularnych kształtach (prostopadłościan) zapakowaną w folię stretch + taśma klejąca. Wymiary: 196/57/16. Proszę o ofertę. Zależy mi na kontakcie z Państwa strony jutro tj. poniedziałek.
- w zależności od oferty miałbym takich przesyłek od 1 do 7 w ciągu 4 tygodni.
ps. 2 gwiazdki za brak kontaktu tel. na stronie
Pozdrawiam
Dodaj swoją opinię
Ocena