Sendit umacnia współpracę z UPS

Dodano: Friday, 09 August 2013 o 11:16  
Sendit to broker kurierski należący do grupy Allegro. Firma ze względu na intensywną promocję na największej platformie aukcyjnej była w stanie wynegocjować bardzo atrakcyjne ceny i zdeklasować wiele mniejszych brokerów. Sendit współpracuje z DPD, UPS i InPostem. Najtańsza przesyłka kurierska do 30 g kosztuje 16,47 zł brutto (DPD). Natomiast najmniejsze przesyłki do Paczkomatów kosztują jedynie 8,74 zł brutto. To oferta korzystniejsza, niż u większości konkurentów. Ze względu na atrakcyjne ceny Sendit zyskał w krótkim czasie dużą pupilarność wśród klientów, pomimo częstych błędów i awarii występujących w systemie.

Niedawno firma kurierska UPS podpisała kolejną umowę z Sendit. Firmy uzgodniły nowe promocyjne ceny na nadawanie przesyłek, z których będą mogli skorzystać wszyscy klienci SendIt. Umowa między firmami będzie obowiązywać do końca 2013 roku. UPS oferuje również, jak wszystkim swoim klientom, możliwość stałego monitorowania przesyłki.

Firma UPS deklaruje, że sektor e-commerce staje się dla niej kluczowy w ostatnich latach. W Polsce coraz więcej osób kupuje online i wybiera usługi kurierskie jako formę dostawy. Dzięki platformie SendIt jej klienci mają dostęp do szeregu narzędzi ułatwiających proces wysyłki. Nowa umowa ma umożliwić dotarcie do jeszcze większej grupy e-sprzedawców oraz zapewnić bardziej efektywną i sprawną obsługę ich przesyłek.

Komentarzy (1)
Thursday, 08 February 2018 o 04:05
UPS to chyba największy kurier w Polsce
Dodaj swoją opinię
Ocena