Komentarzy (83)
Fajna cenzura
poniedziałek, 26 lipiec 2021 o 20:24
Terminowość
Jakość obsługi
Kontakt
Jakiś tydzień temu pochwaliłem tutaj kuriera Pocztexu za perfekcyjne i ogarnięte działanie. Komentarz zniknął. Przypadek? Nie sądzę.
romana
piątek, 16 lipiec 2021 o 18:14
Terminowość
Jakość obsługi
Kontakt
znowu spięcie z kurierem 30 minut przed przyjazdem dostalam sms o doówce pocztowej ręczeniu paczki ponieważ wyszłam po zakupy więc grzecNie zadzwonilam do kuriera i owiedziałam że bedę za godzinę w domu ( wczesne popołudnie) usłyszałam że paczka do odbioru w placówce pocztowej a jak mi się nie podoba to zawiezie mi paczkę do miasta ktore jest oddalone od mojego miejsca zamieszkania 40 km.Jakaś masakra .
abcxyz
wtorek, 13 lipiec 2021 o 13:08
Terminowość
Jakość obsługi
Kontakt
Nie mam pojęcia, czy ktokolwiek z Pocztexu się przejmuje tymi komentarzami, ale napiszę i sobie ulżę.
Zamówiłam ciężką przesyłkę, specjalnie zapłaciłam za kuriera, żeby nie latać z ciężkim towarem. DOstawy nie było, dostałam tylko smsa, że mam sobie podjechać na pocztę odebrać przesyłkę. Zadzwoniłam do gościa, który krzycząc twierdził, że skoro nie otworzyłam drzwi, to przesyłki nie ma! Wszyscy w domu, ale nikt nie zauważył, że pan podjechał, albo przejechał, nie wiem. Ponoć sąsiad widział, ale dziwnym trafem nie odebrał, mimo że zdarza się nam sobie w ten sposób pomagać.
Ta "usługa" to jakiś ciężki żart, zapewne zrobiony przez zawalonego przesyłkami, chcącego zdążyć na wieczorne piwko pana kuriera, dymanego przez firmę.
Anna
wtorek, 22 czerwiec 2021 o 20:31
Terminowość
Jakość obsługi
Kontakt
Przesyłka tragedia. Paczka zamawiana na adres sąsiadki, wieczorem dostaje od niej wiadomość, że kurier zostawił awizo aby odebrać przesyłkę na poczcie. Zostawiony numer do kuriera. 14.42 SMS że paczka będzie dostarczona, 14.47 SMS o awizo. Dzwonię do kuriera, mimo że powinien pracować do 20, po 18 rzekomo jest już po godzinach pracy. Pan się myli w zeznaniach. Raz mówi że sąsiadka odebrała i powiedziała że nie ma jej jeszcze w domu. Za chwilę że mógł zostawić awizo bo nikt nie odbierał telefonu. Podejrzewam że w ogóle nie miał ze sobą tej paczki. Pewnie chciał sprawić czy jest ktoś w domu, dostał odpowiedź że nie więc szybko wrzucił awizo. Infolinia tragedia, nie ma na co złożyć reklamacji. Ktoś nie zamierza dostarczac paczki i okazuje się że mają jedną próbę, kurier nie musi ustalać godziny dostarczenia, trzeba być trzy doby bez przerwy w domu przy drzwiach. Strach iść pod prysznic bo już awizo będzie w skrzynce. Zero współpracy, zero szanowania drugiego człowieka. Jak już ktoś napisał nikt tam za nic nie ponosi odpowiedzialności a robią co chcą
Przemo
czwartek, 15 kwiecień 2021 o 17:07
Terminowość
Jakość obsługi
Kontakt
Ta firma to tragedia, zero prób dostarczenia paczki, płacisz za przesyłkę po którą i tak trzeba jechać na pocztę. Odradzam!!!
dariusz więckowski
czwartek, 08 kwiecień 2021 o 19:06
Terminowość
Jakość obsługi
Kontakt
2 różne paczki w ciągu tygodnia i ZERO prób doręczenia -tylko SMS że do odbioru na poczcie . NIE można się do nikogo dodzwonić nie chcą podać numeru do kuriera jak już podadzą to okazuje się że kurier w ogóle nie odbiera. Zapłacone za dostawę do drzwi a trzeba zasuwać na pocztę.
Omijać z daleka.Tam nikt za nic nie odpowiada Poczta nie chce przyjąć reklamacji.TRAGEDIA
Jarosław Świętochowski
czwartek, 25 marzec 2021 o 19:29
Terminowość
Jakość obsługi
Kontakt
Kurier pocztexu zostawił paczke przed drzwiami mieszkania, żadnego kontaktu, żadnego awizo. nie polecam
Justyna Rzeznik
czwartek, 18 marzec 2021 o 07:47
Terminowość
Jakość obsługi
Kontakt
Wczoraj miałam otrzymać paczkę, kurier dzwonił domofonem otworzyłam i czekałam na niego przy otwartych drzwiach, niestety się nie pojawił, po 3 godzinach informacja na stronie poczty Polskiej, że paczka awizowana.... ludzie na czym Wasza praca polega?? Bo kurier to praca dostarczania paczek, a nie robienie z ludzi baranów...
Natalia Warszawska
środa, 13 styczeń 2021 o 15:43
Terminowość
Jakość obsługi
Kontakt
Dramat, czekałam cały dzień na kuriera po czym dostałam informajce, że paczka jest awizowana. Zapłaciłam za przesyłkę 50 zł i muszę sama pójść po paczki, mało tego paczkę dostałam 8 dnia od nadania przesyłki. Dramat.
Radek Grs
poniedziałek, 04 styczeń 2021 o 17:15
Terminowość
Jakość obsługi
Kontakt
Poczta Polska to pie...a komuna. Zamknąć, sprzedać, sprywatyzować. 450 lat na rynku i taki inpost który jest raptem 14 lat zjada ich i wysry*a w jednym czasie. Nie polecam a jednocześnie polecam uzbroić się w cierpliwość kiedy czekacie na paczkę... Jeśli w ogóle do was dojdzie. Katastrofa... Jaki kraj takie usługi.
Katarzyna
wtorek, 22 grudzień 2020 o 16:26
Terminowość
Jakość obsługi
Kontakt
16.12.20r. otrzymałam smsa z informacją, iż zostanie do mnie doręczona paczka. Cały dzień byłam w domu, nikt nie dzwonił, nie pukał do drzwi. Kurier nie kontaktował się ze mną w sprawie przesyłki. W systemie widnieje informacja, iż paczka została DORĘCZONA. Moje pytanie kto ją odebrał? Szanowana PP proszę o informację kto podpisał się na formularzu odbioru, bądź wprowadził kod odbioru, ponieważ nikogo nie upoważniałam do odbioru ani nikomu nie udostępniłam kodu odbioru.
Próbowałam wielokrotnie wyjaśnić sprawę z kurierem. Kurier delikatnie mówiąc jest niepoważny. Nie uzyskałam żadnej informacji co konkretnie stało się z paczką, kurier zmieniał zdanie tłumacząc, iż paczkę zostawił u sąsiadów,zostawił w skrzynce, na wycieraczce itp. ( pytanie jak mógł to zrobić bez ustalenia tego ze mną?), następnie twierdził, że jest w magazynie, bądź zgubiła się. Hitem było kiedy nonszalanckim głosem stwierdził ,ze takie się zdarzają , mogła mu gdzieś wypaść albo zgubić w aucie! Kpina!! Oczywiście na infolinie nie da się dodzwonić. Odradzam PP
Joanna S
czwartek, 17 grudzień 2020 o 18:18
Terminowość
Jakość obsługi
Kontakt
kurierzy tej podrzędnej firmy sobie jaja z ludzi robią!!! Cały dzień czekam na paczkę (śledzenie na stronie) i nagle informacja że paczka awizowana i do odbioru na poczcie!!! Jak kurierom nie chce się wnosić 300g paczki na 2 piętro to może niech pracę zmienią razem z tymi co na to pozwalają!
S
środa, 10 czerwiec 2020 o 16:55
Terminowość
Jakość obsługi
Kontakt
Juz nie pierwszy raz kurier zostawia paczkę u sąsiadów, mimo iż tego sobie nie życzę i nie wyrażam zgody. Nawet pisałam, aby w razie mojej nieobecności pozostawiać paczki w dowolnym punkcie Poczty Polskiej, jestem niezadowolona z tej firmy.
Kasia
poniedziałek, 01 czerwiec 2020 o 20:47
Terminowość
Jakość obsługi
Kontakt
Rano dostałam smsa że dzisiaj będzie dostarczona przesyłka, cały dzień czekałam za kurierem, niestety nie doczekałam się nawet nie zadzwonił. Telefon miał do mnie. Wieczorem dostałam smsa że przesyłka jest do odbioru na poczcie. Niestety zamiast zostawić w placówce pocztowej 10 kroków odemnie to nie zostawił półtora kilometra odemnie. Koszmar, ostatni raz zamówiłam przez poczte. Nie po to place za kuriera, żeby jechać na drugi koniec dzielnicy po odbior. Zadzwoniłam na infolinię pani poinformowała mnie, że kurier miał prawo zostawić tak daleko przesyłkę, jak chce to mam napisać skargę na kuriera
Karkasek
czwartek, 28 maj 2020 o 19:25
Terminowość
Jakość obsługi
Kontakt
Rano dostałam sms ze paczka zostanie dzisiaj doręczona czekałam cały dzień na kuriera a kuriera nie bylo . Sprawdzam śledzenie przesyłki a tam że była próba doręczenia. To kłamstwo bo byłam caly dzień i nikogo nie było. Jeśli kurierowi nie chciało sie wnosić paczki to mógł zadzwonić bo ma nr tel.
Zdzisław
piątek, 22 maj 2020 o 20:40
Terminowość
Jakość obsługi
Kontakt
Usługa express24 jest zwykłym oszustwem i naciaganiem na pieniadze!!! Wszystkie paczki sa traktowane tak samo- jako priorytetowe z dostarczeniem do 3 dni !!! Powiedział mi to znajomy pocztowiec. Nieważne że paczka dostarczona przed 15:00 - wszystko jedzie jednym frachtem! TOTALNY SYF!!!
Grzegorz
wtorek, 19 maj 2020 o 18:38
Terminowość
Jakość obsługi
Kontakt
Świeży temat - zamówiony kurier POCZTEX. Wysyłka nadana 15.05.2020 tłukła się po kraju 4 dni by wreszcie doczekać się zapowiedzi dostarczenia SMS-em godz. 8:44 :"Dziś doręczamy twoja przesyłkę ABC1234PL....". Myślę - trochę to trwało ale w końcu przywiozą....
Nie przywieźli - godz.16:42 "Przesyłka ABC1234PL czeka na odbiór w następnym dniu roboczym w UP przy ulicy....do 20-05-26" Nigdy więcej kuriera związanego z Pocztą Polską - to nie jest usługa kurierska - to jest odbiór w punkcie! Do tego nie można się połączyć z nr telefony wskazanym w SMS-ie jako nr kontaktowy, nie można również dodzwonić się do poczty w której niby ta przesyłka ma być.
Adam
poniedziałek, 13 kwiecień 2020 o 11:39
Terminowość
Jakość obsługi
Kontakt
Zamawiałem paczke pocztexem. Nie dość, ze żadnego smsa o probie doreczenia, to pod wieczór, email, ze paczka zostala awizowana na up w innej miejscowości niz powinna. Zenada i dno totalne. Nie polecam!!!!! Robią ludzi w bambuko! Omijacz szerokim łukiem!!!
Piotr
środa, 25 marzec 2020 o 16:32
Terminowość
Jakość obsługi
Kontakt
Oszuści i kłamcy
Monika Chabros
czwartek, 20 luty 2020 o 23:19
Terminowość
Jakość obsługi
Kontakt
W dniu dzisiejszym o godz 10.20 kurier otrzymał do doręczenia paczkę pobraniowa nie do mnie do domu ale do pracy, gdzie ktos był dostępny. Niestety kuriera nie było a o godz 21 w systemie e monitoring zostało wprowadzone że paczka awizowana? Jakim sposobem? Bo kurier nie raczył się zjawić. Kpiny. Ok 22 paczka wyjechała z urzędu. I gdzie mam jej teraz szukać? Robicie z ludzi idiotów a sami nimi jesteście. Nigdy więcej!!!!
Maria Miotk
środa, 22 styczeń 2020 o 15:01
Terminowość
Jakość obsługi
Kontakt
NIGDY WIĘCEJ PRZEZ POCZTEX.
Marek Olczak
wtorek, 21 styczeń 2020 o 21:12
Terminowość
Jakość obsługi
Kontakt
Po otrzymaniu dnia 2020.01.20 (godz. 11:43) wiadomości SMS z informacją, że kurier pocztex podejmie próbę doręczenia przesyłki zadzwoniłem o godz. 12:09 do kuriera na wskazany w wiadomości SMS numer w celu otrzymania przybliżonego czasu dostarczenia przesyłki. Kurier poinformowała mnie, że nie potrafi wskazać kiedy będzie mógł dostarczyć przesyłkę, ma dużo przesyłek i może być nawet po godz. 19.00 a adres dostawy jest u niej na końcu listy oraz że jeżeli nie będzie wstanie dojechać to przesyłka będzie awizowana i będzie do odbioru na poczcie. Podczas rozmowy, która trwała ponad 2 min. Pani ta ciągle wtrącała, że przesyłka będzie awizowana - do odbioru na poczcie. O godzinie 18:05 otrzymałem wiadomość SMS, że przesyłka jest awizowana a w tym czasie wszyscy domownicy byli w domu - co oznacza, że kurier nie podjął próby doręczenia.
Kasia Palmowska
czwartek, 02 styczeń 2020 o 16:30
Terminowość
Jakość obsługi
Kontakt
To jakieś kpiny. Kurier drugi dzień nie dostarcza przesyłki ale w system wpisuje, że był ale nikogo nie zastał podczas gdy cały czas ktoś czeka. Na stronie reklamują ,że uruchomili w 2018 roku nową usługę że można się skontaktować z kurierem telefonicznie ale to wierutne kłamstwo. Nikt nie odbiera ani kurier ani infolinia ani poczta, ani kierownik poczty w Łodzi na Al Włókniarzy. NIGDY WIĘCEJ
Lily
niedziela, 22 grudzień 2019 o 08:53
Terminowość
Jakość obsługi
Kontakt
Nigdy więcej Pocztex. Kupiłam prezent, który miał być dostarczy Pocztexem Kurier 48. Kurier nie próbował nawet doręczyć przesyłki, wystawił od razu awizo SMSem. Rankiem w dniu dostawy dzwoniłam do niego, nie odebrał telefonu, nagrałam się że czekam w domu na dostawę. Czekamy czy dzień, po południu zamiast przesyłki dostałam awizo. To po prostu oszustwo. Zapłaciłam za usługę, która nie została wykonana. Teraz paczki już nie mogę odebrać,musiałam kupić inny prezent. Na ich infolinię nie sposób się dodzwonić. Reklamację może złożyć tylko nadawca. Omijajcie Pocztex48 szerokim łukiem.
Aleksandra
poniedziałek, 02 grudzień 2019 o 14:46
Terminowość
Jakość obsługi
Kontakt
Koszmar...ostatni raz zamawiałam kurierem z pocztexu. Ciągle przychodzą wiadomości, ze dziś kurier dostarczy paczkę, a kuriera nie ma. Paczki dostarczane z innych firm doszły jak informowano, tej jednej brak i nie wiadomo kiedy będzie. Człowiek wyjść nigdzie nie.moze, bo w każdej chwili może się pojawić a wtedy odbiór tylko z poczty, drugiej próby dostarczenia nie podejmuje. Dziękuję bardzo za taką usługę!
Joanna Bodnar
czwartek, 07 listopad 2019 o 15:23
Terminowość
Jakość obsługi
Kontakt
1. Przesyłka z Amazon - awizowana, brak próby doręczenia;
2. Przesyłka z Amazon - awizowana, brak próby doręczenia;
3. Trzy przesyłki wysłane tego samego dnia, w tym dwie z Amazonu - dpd dostarczył terminowo, dhl dostarczył terminowo, po Pocztexie słuch zaginął.

Jeśli ktokolwiek z Państwa zamawia przez Amazon, proszę ich informować o jakości usług Pocztexu.
Damian
piątek, 18 październik 2019 o 07:45
Terminowość
Jakość obsługi
Kontakt
Czekałem dwa dni na kuriera. Dwa razy awizował paczkę nawet mu się nie chciało zadzwonić do drzwi kompletny brak poszanowania klienta .Tylko stracony czas
Piotr Kruger
środa, 09 październik 2019 o 13:32
Terminowość
Jakość obsługi
Kontakt
Zamówiłem paczke kuriera i płatne przy odbiorze kuriera niebylo i dostałem wiadomość że paczke mam odebrać na poczcie chyba że jaja robią zaplacilem za dostawę do domu a mam jechać na pocztę kpiny oszuści jak bym chciał na poczcie to bym wziął tańszą opcję A nie że dosyć ze mam zapłacić za dostawę do domu to jeszcze muszę na własny koszt jechac odebrać jeszcze tak głupi to nie jestem zadzwonie do firmy gdzie robilem zakupy powiadomić ich ze paczki nie odbiore nie poto place za kuriera więcej zeby tera jeszcze samemu jechac to odebrać i jeszcze w kolejkach stać. Nie polecam tych oszustów i juz przez to firmę nic nie zamawiam bo to niejest 1 raz to jak bym wszystko zaliczył na ile mnie w konia zrobili na kase to by szok
sarsa
wtorek, 27 sierpień 2019 o 17:00
Terminowość
Jakość obsługi
Kontakt
Najgorza firma kurierska.
3 lata temu mój tata pracował jako kurier w poczcie polskiej.. Powiem tak nie chcę ich bronić ale nie mają chęci do pracy przez to jak ich traktują. Każdy jest zatrudniony na własnej działalności żadnych urlopów przez 2 lata!!! chyba że sobie poprosisz znajomego aby wydawał za Ciebie paczki, no ale to też ciężko zaufać komuś bo tu też chodzi o pieniądze z pobrania. Za paczkę płacą kurierowi 3.50 netto... za awizo bądź zwrot na pocztę mają 0,00 zł. A jeżeli paczka nie doręczona chociaż dziś miała być? Możliwe że zdażyło się kurierowi nie chciało się jechać i zostawił je na pace w aucie aby doręczyć dnia następnego. Jest to przykre no ale niestety... Czekam na swoją paczkę od 3 dni, która cały czas jest w doręczeniu ale kurier jedzie chyba z chin. 20 połączeń na pocztę zero podniesionej słuchawki.
Damian
środa, 21 sierpień 2019 o 17:04
Terminowość
Jakość obsługi
Kontakt
Kurier gburowaty, z wyrzutem, że mnie nie ma w domu bez wcześniejszego kontaktu.
poniedziałek, 19 sierpień 2019 o 19:55
Terminowość
Jakość obsługi
Kontakt
Cały dzień w domu, bo w systemie widnieje, że przesyłka wydana do doręczenia. Żadnego sms od kuriera, również info, że próba doręczenia nieudana... Dopiero po sprawdzeniu na stronie, gdzie jest przesyłka - widnieje info o nieudanym doręczeniu! Jest ponowne info na stronie śledzenia, że paczkę przygotowują do pononego doręczenia! Jaka to głupota, żeby nie skorzystać z numeru telefonu, który jest na liście przewozowym... A ty sobie tak siedź i dalej czekaj w chacie! ZERO KONTAKTU OD kuriera!!!
Władysław Siła-Potwornicki
czwartek, 08 sierpień 2019 o 21:29
Terminowość
Jakość obsługi
Kontakt
Cały dzień czekania i wieczorem sms,że przesyłka jest do odbioru na poczcie.Kontaktu żadnego. Ostatni raz.
Agnieszka Cygan
piątek, 19 lipiec 2019 o 14:41
Terminowość
Jakość obsługi
Kontakt
Ja mam inny problem....moi kurierzy tak bardzo chcą zostawić przesyłki, ze zostawiają je po sąsiadach mimo mojego wyraźnego sprzeciwu. Dzisiaj ta sama sytuacja. Idę złożyć pisemna reklamacje. Mam dosyć. modlę się op kuriera, który napisze mi że paczka na poczcie zamiast podejmować samodzielne akcje.
Agata
wtorek, 14 maj 2019 o 12:27
Terminowość
Jakość obsługi
Kontakt
Zakupiłam krzesło, kurier nawet się nie fatygował. Dostałam sms, zebym sobie odebrała z placówki poczty. Za usługę zapłaciłam 21,00 zł. Usługę-widmo.
Jerzy
poniedziałek, 13 maj 2019 o 17:07
Terminowość
Jakość obsługi
Kontakt
Paczka została do mnie wysłana z odległosci 30-40km .Poswięciłem cały dzien na czekanie w domu ,a Kuriera nie było ,bo widocznie nie chciało mu się przyjechac i zgłosic się przez domofon.Usługa Pocztex Kurier 48.
Iwona
wtorek, 16 kwiecień 2019 o 15:43
Terminowość
Jakość obsługi
Kontakt
Kurier twierdzi że nie odebrał paczki z WERu - mimo że system twierdzi że to zrobił. Kurier zamiast dostarczyć paczkę do mnie - od razu na pocztę... tylko że tam też jej nie dostarczył.
Pan Kurier sam nie wie czy on te paczkę ma, czy jej nie ma, gdzie jest i co robi...

cóż będzie trzeba napisać na jaśnie pana imienną skargę - nie chciał podać swoich danych przez telefon.

Nie polecam
Andzrej Bochenek
piątek, 12 kwiecień 2019 o 11:42
Terminowość
Jakość obsługi
Kontakt
Tak jak większość oczywiscie oceniam że Kurierzy w tej Firmie to jedna wielka porażka, omijać to cos wielkim łukiem, nigdy od 3 lat na Warszawskiej woli ul Jana Karzimierza nie dostarczono Mi przesyłki do rąk. zawsze tyklo info na stronie sledz przesyłkę ze paczka avizowana , a aviza niema w skrzynce. czesto widze Kurierów z balkonu jak podjeżdzaja pod blok , siedza chwile w samochodzie po czym odjeżdzaja w siną dal z naszymi paczkami które to powinni nam dostarczyc, ale Im sie nie chce latać po piętrach. Chociaż maja za to zapłacone i to ich pśi obowiazek. Oby ich wsystkich szczysćiło, oby Im już wiecej nie stanoł. oby ich Jasna cholera wżieła. Zycze im jak najgorzej chociażwiem że to nie ładnie z mojej strony.
Ewa
czwartek, 11 kwiecień 2019 o 11:25
Terminowość
Jakość obsługi
Kontakt
Kurier nie byl z przesylka,chociaz czekalam caly dzien.Po rozmowie z kurierem oswiadczyl,ze zapomnial i paczka do odbioru na poczcie.Dowiedzialam sie o tym z dostarczonego smsa,ze przesylka jest AWIZOWANA w Urzezie pocztowym i mam po nia isc i sobie odebrac.Gdyby kurier byl,moglby zostawic u sasiadki przesylke,o czym go powiadomilam,jakby mnie nie bylo kilkanascie minut,bo wyszla bym do sklepu.Po drugie,awizo,ze byl i nikogo nie zastal,co jest NIEPRAWDA,powinien zostawic w skrzynce pocztowej.Za co wiec sie placi firmie? Zadam zwrotu kosztow niedostarczonej przesylki na konto!!!Nie omieszkam rowniez zglosic sprawe do Inspekcji Pracy.
Wynika z tego,ze ta firma,to banda oszustow,zerujacych na klientach.Tacy kurierzy jak ten,co mial byc u mnie z przesylka PSUJA opinie firmy,ktora juz i tak ma firma NEGATYWNA.
Dorota
poniedziałek, 08 kwiecień 2019 o 17:27
Terminowość
Jakość obsługi
Kontakt
Kurier tylko z nazwy. Najpierw zadzwonił z zapytaniem, czy mogę przyjechać do niego na wskazane osiedle po swoją paczkę (ponieważ nie zastał mnie w domu), po kilku godzinach w kolejnym telefonie powiedział, że dostarczy mi przesyłkę pod warunkiem, że zejdę na dół, bo on na górę nie będzie się fatygował.
Agnieszka
sobota, 23 marzec 2019 o 01:35
Terminowość
Jakość obsługi
Kontakt
Za to ja mogę goraco polecic zanawiam bardzo czesto poxtexem paczki nigdy nie mialam problemu z doręczeniem przesyłki na czas numerkuriera podaja w sms gdy nie ma mnie w domu kurier jest w stanie umówić sie gdzies na jego trasie rozwozu moge goraco polecic czytajac opinie powyzej to nie wierzę w to co czytam ale to nie wina samej poczty tylko kurierow niestetyDawid
piątek, 18 styczeń 2019 o 14:18
Terminowość
Jakość obsługi
Kontakt
Śleczednie przesyłki online super. Czas realizacji też ok. Kontakt z kurierem dobry. Polecam.
Iwona
środa, 19 grudzień 2018 o 14:44
Terminowość
Jakość obsługi
Kontakt
Moja paczka od 4 dni leży w sortowni w Warszawie i nie mam jak jej odzyskać. Nigdy więcej!!
Monika
sobota, 08 grudzień 2018 o 09:51
Terminowość
Jakość obsługi
Kontakt
To nie jest firma kurierska , kurier nie przyjeżdża a klient dostaje awizo że paczka jest dio odbioru na poczcie tak robią nagminnie , nie zamawiam i nie kupuję w sklepach gdzie jest pocztex odradzam !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!
Tomasz Zawada
poniedziałek, 03 grudzień 2018 o 18:23
Terminowość
Jakość obsługi
Kontakt
Dno, terminy niedotrzymane, z reklamacją nie można się dodzwonić, nie ma jak odzyskać paczki.
Sylwia Żygadło
czwartek, 29 listopad 2018 o 13:24
Terminowość
Jakość obsługi
Kontakt
Nigdy więcej. Monitoring paczki to jakaś pomyłka chyba, ktoś siedzi i na zmianę wklepuje wydano do doręczenia - próba doręczenia, bo kurierów to chyba pocztex nie widział na oczy.
gość
piątek, 26 październik 2018 o 08:50
Terminowość
Jakość obsługi
Kontakt
dno i 3 metry mułu ,kontakt zerowy ,nieterminowosc nigdy wiecej
Marlena Łupina
środa, 22 sierpień 2018 o 12:38
Terminowość
Jakość obsługi
Kontakt
Zgadzam się ze wszystkimi najgorszy dostawca jaki może być jeszcze nigdy nie dostałam paczki do domu zawsze SMS ze przesyłka awizowana z informacją że można odebrać w kolejnym dniu na poczcie.szkoda tylko że to błędna informacja bo dopiero po 2 dniach paczka dociera na pocztę .
Agnieszka
czwartek, 21 czerwiec 2018 o 12:35
Terminowość
Jakość obsługi
Kontakt
Kurier Filip z Łodzi to największy buc z jakim miałam do czynienia. Bezczelny, rozłącza się, nie próbuje nawet dostarczyć przesyłki. Przyjeżdża do naszej firmy co jakiś czas i ciągle jest problem. Nie powinien pracować na tym stanowisku.
CENTRUM OCHRONY PRZECIWPOŻAROWEJ "COP"
czwartek, 11 styczeń 2018 o 08:56
Terminowość
Jakość obsługi
Kontakt
Kpina z dostawą! Przesyłka wysłana z Bydgoszczy dn. 05.01.2018 r.-EXPRES 24 nie dotarła do dn. 11.01.2018 r.Infolinia -reklamacja, nie ma nic do powiedzenia. Nr telefonu, który podaje tj. 32 370-54-35 fikcja- nikt nie odbiera przez 24 godziny.Status przesyłki dla przykładu; przygotowanie przesyłki do doręczenia 08.01.2018 godz. 10:08, przekazanie przesyłki do doręczenia 08.01.2018 godz. 13:22, nieudane dostarczenie 08.01.2018 godz. 18:28-Zakład czynny od 7:00 do 15:00 itp.- awizo 09.01.2018 godz. 18:34- gdzie zostało doręczone i komu?. Pytanie, kto zapłaci za niedoręczoną i opłacona przesyłkę? Jakie konsekwencje wyciągnie Pocztex w stosunku do kuriera i Zabrzańskiego oddziału za nie odbieranie telefonu, chyba, że jest tyle reklamacji i pracownikom jest wstyd odpowiadać telefonicznie. Informacyjnie podaję, że kurier miał podany nr telefonu do firmy. Ten opis chyba wyjaśnia jak działa Pocztex. Zgadzam się z wypowiedziami poprzedników e-maili.
jadwiga
środa, 20 grudzień 2017 o 21:29
Terminowość
Jakość obsługi
Kontakt
beznadzieja!!!!! nigdy wiecej tego kuriera wcale sie nie dziwie ze poczte polska
zaoraja to bardzo zasluaona decyzja wszystcy kurierzy docieraja t y l k o ONI nie
Magda Sopniewska
piątek, 15 grudzień 2017 o 14:56
Terminowość
Jakość obsługi
Kontakt
Tragedia. Komuna. Przesyłka nie dociera. utknęła w węźle. Dodzwonić nie można się.
Inpost jest the best!!!!
środa, 06 grudzień 2017 o 13:30
Terminowość
Jakość obsługi
Kontakt
Beznadziejny doręczyciel . Nie polecam !!!
Barbara Garbacz-Szumna
środa, 25 październik 2017 o 17:01
Terminowość
Jakość obsługi
Kontakt
Jestem osobą chodzaca o kulach i bardzo trudno mi jest staC w kolejce na poczcie.Tymczasem jestem do tego zmuszona ponieważ kurierzy nie dostarczają paczek tylko przychodzi SMS ze awizowano na poczcie.Dzisiaj odbierając 3 paczki ledwo je odniosłam .Dziś powinnam dostać 2 paczki a jutro jedną.Jest godziną 17 i nie widać kuriera ani telefonu.Ulica Okopowa w Warszawie widać jest starannie
Pomijana przez kurierów.Jestem wściekła za takie olewajstwo i brak szacunku dla klienta.Barbara Garbacz-Szumna

Anna Pawłowska
środa, 11 październik 2017 o 18:41
Terminowość
Jakość obsługi
Kontakt
Nieudolni i leniwi.
Człowiek bierze specjalnie dzien wolny w pracy siedzi caly czas w domu bo czeka na kuriera ktoremu wg nie chce sie tylka do klienta ruszyc. Caly dzien czekania tylko po to zeby dostac sms ze przesylke awizowano. Zero kontaktu. NIC KOMPLETNIE NIC. Co to za ludzie.
Beata Krzesniak
środa, 13 wrzesień 2017 o 09:37
Terminowość
Jakość obsługi
Kontakt
BARDZO NIE POLECAM!!
Zostalam okradziona przez kuriera pocztexu.
Kierownik firmy w Gdyni nawet nie poczowa sie do odpowiedzialnosci.
Magda
środa, 06 wrzesień 2017 o 21:54
Terminowość
Jakość obsługi
Kontakt
Beznadziejna instytucja, która klienta ma za nic. Przesyłka awizowana mimo całodziennego oczekiwania na kuriera. Nie fatygują się nawet, wolą wysłać sms... żenada, odradzam
Kamil Kozłowski
piątek, 18 sierpień 2017 o 12:17
Terminowość
Jakość obsługi
Kontakt
Z takiego ****a,jak pocztex nigdy nie korzystałem,specjalnie zamówiłem przesyłkę 24h a już go nie ma 72h,to są jakieś żarty a nie firma,strasznie nie polecam -,-
Ala Nowak
piątek, 11 sierpień 2017 o 20:21
Terminowość
Jakość obsługi
Kontakt
Ja jestem bardzo nie zadowolona z obsługi pocztexu! Cały dzień siedziałam w domu, zero kontaktu, zero domofonu-NIC! Wieczorem dostałam sms ze przesyłkę awizowano! coś niesamowitego. Kurierowi po prostu nie chciało się podjechać na wskazany adres i spróbować dostarczyć przesyłki. Nie polecam nikomu!
Marek Jagiel
piątek, 30 czerwiec 2017 o 10:07
Terminowość
Jakość obsługi
Kontakt
Paczka gdzieś tam sobie leży cały dzień. Firma która nie posiada infolini (nie ma opcji dodzwonienia się)
Konrad K.
wtorek, 27 czerwiec 2017 o 14:23
Terminowość
Jakość obsługi
Kontakt
Tragedia, już 3-ci raz kurier nie przyjeżdza z paczką tylko wysyłają sms, że przesyłka jest awizowana, oczywiście żadnego awizo w skrzynce nie ma, bo nawet tu nie był. NIE POLECAM
Sylwia Szarmach
piątek, 07 kwiecień 2017 o 11:39
Terminowość
Jakość obsługi
Kontakt
Paczka miala dotrzec w przeciugu 2 dni. Dotarla po 7 dniach. Masakra
Agata
wtorek, 21 marzec 2017 o 21:53
Terminowość
Jakość obsługi
Kontakt
Największy szajs w doręczaniu paczek. PORAŹKA
Agata
wtorek, 21 marzec 2017 o 21:53
Terminowość
Jakość obsługi
Kontakt
Największy szajs w doręczaniu paczek. PORAŹKA
Paulina
poniedziałek, 20 luty 2017 o 15:27
Terminowość
Jakość obsługi
Kontakt
Płacąc za wysyłkę oczekuję się , że zostanie ona doręczona w terminie. Jeśli wszędzie się zarzekacie , że przesyłka zostanie doręczona następnego dnia to dlaczego ona przychodzi po trzech dniach? Nie po to płaci się więcej za przesyłkę,żeby przyszła jak przesyłka dwa razy tańsza. Mało tego, na stronie jest napisane że jeśli nie ma nas aktualnie w domu kurier przyjedzie drugi raz (jasne..) Nie obiecujcie takich rzeczy skoro nie potraficie się z nich wywiązać. Nie polecam pocztex 24 i już nigdy więcej nie skorzystam z ich usług.
Katarzyna Mikołajczewska
czwartek, 16 luty 2017 o 09:37
Terminowość
Jakość obsługi
Kontakt
Ja jestem bardzo nie zadowolona z obsługi pocztexu! Cały dzień siedziałam w domu, zero kontaktu, zero domofonu-NIC! Wieczorem dostałam smsa ze przesyłkę awizowano! coś niesamowitego. Kurierowi po prostu nie chciało się podjechać na wskazany adres i spróbować dostarczyć przesyłki. Nie polecam nikomu! Słowo przeciwko słowu, a kurierowi nic nie udowodnicie!
Agnieszka Świderek
poniedziałek, 30 styczeń 2017 o 11:27
Terminowość
Jakość obsługi
Kontakt
Ostatni raz skorzystałam z usług tej firmy. Zamówiłam paczkę czekałam, czekałam i nic.... kurier zostawił przesyłkę na poczcie, wysłali awizo i w tyłku mieli czy ja czekam.
Miejsce do którego miała być dostarczona paczka czynne jest 24 godz. na dobę ale twierdzili źe kurier był.......
NIGDY WIĘCEJ.Numrę telefonu do dyrekcji niedostępny, a kierownik-przełożony kurierów nie odbiera.NIE POLECAM TEJ FIRMY, ŻYCZLIWOŚĆ I PODEJŚCIE PRACOWNIKÓW DO KLIENTA TRAGEDJA
klient stały
poniedziałek, 23 styczeń 2017 o 17:16
Terminowość
Jakość obsługi
Kontakt
paczka 24 expres nadana we czw rano a tu wt ani widu nic poprostu starat pieniedzy paczka nie dotarla na czas......nie polece i nie skorzystam nigdy
Basia L
poniedziałek, 16 styczeń 2017 o 11:16
Terminowość
Jakość obsługi
Kontakt
Kurier widmo. Brak przesyłki, brak kuriera, zero odzewu ze strony firmy jak i kuriera. Siedzę i czekam tylko nie wiem na co. Na stronie już widniej jako przesyłka do odbioru ale na poczcie. Powiedzcie , za co ja zapłaciłam?
Janek Koko
poniedziałek, 02 styczeń 2017 o 11:06
Terminowość
Jakość obsługi
Kontakt
Szybko sprawnie i niedrogo,pocztex expres24,
wysyłka przez serwis sendfast.pl
Marti
czwartek, 22 grudzień 2016 o 09:44
Terminowość
Jakość obsługi
Kontakt
Zamówiłam z grawerni przesyłkę, w której było szkło, delikatne. Zapakowano przesyłkę świetnie, obklejono ją informacjami że to szkło, żeby sprawdzić w obecności kuriera. Dostarczono mi przesyłkę do domu, odebrała ją inna osoba (starsza, która była w domu, kurier nie zadzwonił wcześniej, ja akurat wyszłam do osiedlowego sklepu), która nie wiedziała, że trzeba przesyłkę sprawdzić, a kurier bardzo dobrze zakrył swoim ,,kajecikiem" naklejkę, nic nie powiedział, żeby sprawdzić. Ja rozumiem, że ma dużo paczek, dużo pracy etc, ale rzetelność wykonania usługi powinna być równie ważna. Jestem bardzo nie zadowolona, ponieważ jedna rzecz z kompletu jest pęknięta, a ja nie mam protokołu i straciłam możliwość reklamacji! Nigdy więcej!
aleksandra.staszewska
czwartek, 15 grudzień 2016 o 19:03
Terminowość
Jakość obsługi
Kontakt
tak naprawde to czekam za przesyłką od 09.12.2016 w międzyczasie musiałam ponowić zamówienie bo ponoć kurier zostawił dwa awiza których na oczy nie widziałam no i .....CZEKAM przesyłka według śledzenia jest wysłana ....ale gdzie ...na ALASKĘ ja przecież mieszkam tylko w Poznaniu i czekam.....z poważaniem
Elżbieta Nowakowska
wtorek, 06 grudzień 2016 o 18:40
Terminowość
Jakość obsługi
Kontakt
czekam od rana na przesyłkę,której nie mam a jest 18,37 w śledzeniu przesyłki widze,że jest przygotowana do doręczenia od rana,telefon nikt nie odbiera firma widmo a pieniądze za dostarczenie przesyłki pobrano ,przestrzegam inne osoby ,firma bardzo nie solidna,ale pięknie się ogłasza, w ciągu 1 dnia dostarczają przesyłki.
Krzysztof
czwartek, 01 grudzień 2016 o 18:02
Terminowość
Jakość obsługi
Kontakt
Paczka ekonomiczna, nie wiem kto i po co wymyślił te usługę. Paczka przeleżała w sortowni cały dzień bez żadnego powodu, gdy trafiła do mojego miasta o 13 status się zmienił na wysłaną, nie wiem czy wysłali ją do mnie czy na koniec świata ale jest 18 a jej dalej nie ma. Najgorsza firma kurierska z jaką miałem do czynienia.
Marta Kogut
poniedziałek, 07 listopad 2016 o 13:12
Terminowość
Jakość obsługi
Kontakt
Masakra to mało powiedziane. Brak kontaktu z kurierem, niemożliwe jest dodzwonienie sie do centrali na ani jeden z dwóch podanych numerów. Szczerze niepolecam!!!!
anonim
wtorek, 25 październik 2016 o 10:38
Terminowość
Jakość obsługi
Kontakt
jedna wielka MASAKRA ! braqk możliwości kontaktu z kurierem, a kurier sam z siebie nie zadzwoni, bo chyba szkoda mu na połączenie.. Jednym słowem jedno wielkie DNO. Nie polecam!!!
ss
czwartek, 20 październik 2016 o 10:25
Terminowość
Jakość obsługi
Kontakt
Przesyłka kopertowa (dokumenty) została nadana 17.10.16 kurierem Express24. Mamy 20.10.16, a dokumentów jak nie było tak nie ma. Została pobrana opłata za przesyłkę "kilogramową"- 34 PLN, a nie za przesyłkę kopertową- 28 PLN. Obsługa na infolinii rozkłada ręce, nie chcąc przyjąć reklamacji ani podać bezpośredniego kontaktu do kuriera. Koperta leży w Warszawskiej rozdzielni WER, gdzie połączenie telefoniczne graniczy z cudem. Totalne dno!
Artur
piątek, 14 październik 2016 o 16:13
Terminowość
Jakość obsługi
Kontakt
Beznadzieja
Zeby dostac numer do kuriera ktory ponoc biega po miescie z moja paczka, musialem obdzwonic 4 centrale gdzie kazda twierdzac ze nie sa w stanie mi pomoc, kierowala mnie do nastepnej. Czekam na kuriera od rana, jest wieczor, nie ma ani kuriera, ani kontaktu.
Powinni rozwiazac te firme.
Mikukska Elzbieta
poniedziałek, 19 wrzesień 2016 o 09:02
Terminowość
Jakość obsługi
Kontakt
Kurierzy w Warszawie Srodmiescie nie dostarczaja paczek do domu tylko wysylaja sms ze paczka do odbioru w urzedzie pocztowym Warszawa 81,.Pieniadze biora ale do domu nie chce im sia chodzic.
ZDUŃSKOWOLSKI ADRESAT
wtorek, 08 marzec 2016 o 12:22
Terminowość
Jakość obsługi
Kontakt
NAGMINNIE KURIER PRZESYŁKI ZOSTAWIA DLA ADRESATA U SĄSIADÓW ,NIE PYTAJĄC SIĘ O ZGODĘ ADRESATA -NA POZOSTAWIENIE PACZKI U OSÓB TRZECICH ; ,WIDAĆ ,ŻE PRZYZWYCZAIŁ SIĘ DO UPRAWIANIA WYGODNEGO DLA DLA SIEBIE PROCEDERU , ŻE NAWET NIE SPRAWDZA DOMOFONEM CZY ADRESAT JEST W DOMU ;NAGMINNY PROCEDER U ZDUŃSKOWOLSKICH DORĘCZYCIELI POCZTY POLSKIEJ -KURIERÓW ROZWOŻĄCYCH PRZESYŁKI BIAŁYMI SAMOCHODAMI Z LOGO POCZTA POLSKA !!!!!!!!!!!!!!
Kazimiera Jędrak
poniedziałek, 13 kwiecień 2015 o 15:57
Terminowość
Jakość obsługi
Kontakt
Nigdy w życiu nie skorzystam z usług Pocztex-u.Zapłaciłam usługę "expres 24", zapłaciłam 41 zł, nadałam 10-04 o godz.11.42 , cel to ok.250 km i co ? jest godz. 15,54 a paczka jeszcze nie dotarła.Pół dnia leżała na poczcie w docelowym mieście a teraz figuruje, że jest w doręczeniu.Opłata horrendalna a to żaden kurier expres.
AKor
środa, 15 październik 2014 o 20:27
Terminowość
Jakość obsługi
Kontakt
To prawda, na infolinii podają nr tel 22 548 17 68 lub 69 z zastrzeżeniem, że urząd rzadko odbiera. My czekaliśmy na dostarczenie leków, bardzo ważnych na dziś. Zero informacji, choćby o tym, że nie są w stanie dostarczyć przesyłki terminowo.
Gosia
środa, 10 wrzesień 2014 o 14:10
Terminowość
Jakość obsługi
Kontakt
Beznadzieja.Paczke nadano w piątek a jest środa a jej nadal ani widu ani słychu.
Kamil Kwiatkowski
czwartek, 17 kwiecień 2014 o 20:17
Terminowość
Jakość obsługi
Kontakt
zero kontaktu od kuriera paczki nie na czas jeszcze łaskawie co kolwiek powiedzą.Podaja jeden numer którego nikt nie odbiera
Dodaj swoją opinię
Terminowość
Jakość obsługi
Kontakt