Jak wysłać płyty winylowe

Dodano: Monday, 02 October 2023 o 09:58  
Pomimo, że płyty winylowe nie są łatwo ulegającym uszkodzeniom materiałem, mogą zostać porysowane. Mogą również zostać zniszczone przez wysokie temperatury i narażone na światło słoneczne. Winyle również mają ładunek statyczny, który przyciąga kurz powodujący następnie niedogodności podczas odsłuchiwania płyty. Tak więc, płyty winylowe muszą być dobrze zapakowane aby dojechały w dobrym stanie. Dzięki temu przewodnikowi pakowania na pewno to się uda.

Zdobądź tekturę falistą i wytnij kwadraty o wielkości płyty, będzie to wypełniacz do przesyłki. Umieść winyl pomiędzy arkusze tektury falistej i oklej taśmą, pozwoli to unieruchomić twoje płyty. Następnie umieść je w wyściełanym folią bąbelkową specjalnym do przesyłania takich rzeczy pudełku. Można w nim przesyłać również zdjęcia, gazety czy książki. Dla wyższej wartości albo przesyłek międzynarodowych warto jest użyć większego pudełka, do którego będziemy mogli dodać więcej materiału wypełniającego. 

Należy solidnie zakleić pudełko taśmą klejącą wzdłuż wszystkich krawędzi, a następnie nakleić etykietę i zamówić firmę kurierską.
Komentarzy (0)
Dodaj swoją opinię
Ocena