Siódemka dostała certyfikat Najlepszy Partner w Biznesie

Dodano:  

Siódemka została uhonorowana statuetką „Najlepszy Partner w Biznesie” w kategorii Transport, w dorocznym plebiscycie magazynu ekonomicznego Home&Market. Przyznając to prestiżowe wyróżnienie, redakcja doceniła przede wszystkim działania Siódemki w zakresie wdrażania nowoczesnych technologii oraz zaawansowanych interaktywnych narzędzi do zarządzania przesyłkami. Nagrody przyznawano już po raz dziewiąty.

Miesięcznik Home&Market po raz kolejny wyróżnił firmy, które są najlepiej oceniane i postrzegane na rynku. O przyznaniu nagrody decydują członkowie redakcji oraz największe przedsiębiorstwa prywatne biorące udział w ankiecie przeprowadzanej przez miesięcznik. Oceniane są osiągnięcia firm z ostatnich 12 miesięcy. Do grona laureatów wybierane są organizacje, które odznaczają się rzetelnością we współpracy, innowacyjnością oraz bogatą ofertą produktową i usługową.

„Wyróżnienie magazynu Home & Market jest potwierdzeniem naszej pozycji jako lidera innowacji w branży kurierskiej. Nieustannie pracujemy nad rozwojem naszej oferty i wprowadzaniem nowoczesnych rozwiązań mających na celu udoskonalenie procesu obsługi klienta - od nadania paczki do dostarczenia jej odbiorcy.” – podkreśla Magdalena Dwulit, PR Manager, Siódemka SA.

Home&Market to miesięcznik ekonomiczny. Publikuje raporty, prezentujące wybrane sektory gospodarki: rynek ubezpieczeniowy, bankowość, leasing, grupy kapitałowe, teleinformatyka oraz rankingi, szeregujące według kryteriów finansowych największe firmy działające w Polsce.

Źródło: http://www.siodemka.com/09-11-2011/

Komentarzy (0)
Dodaj swoją opinię
Ocena