Nowe połączenia lotnicze UPS z Europy do Chin zachodnich

Dodano:  
UPS realizuje obecnie codzienne połączenie lotnicze z Europy do szybko rozwijającego się miasta Chengdu w Chinach.

Chengdu miasto w środkowych Chinach, ośrodek administracyjny prowincji Syczuan, w Kotlinie Syczuańskiej. W 2010 roku liczba mieszkańców strefy zurbanizowanej wynosiła 3 917 204. Zespół miejski w 1999 roku liczył 10 222 643 mieszkańców.

Ośrodek gospodarczy i kulturalno-naukowy; rozwinięty przemysł wysokich technologii, elektroniczny, maszynowy, chemiczny, drzewny, mineralny, lekki, spożywczy i metalurgiczny.

Transkontynentalny lot rozpoczyna się na europejskim lotnisku UPS w Kolonii, w Niemczech, a następnie kieruje się do Chengdu, stolicy chińskiej prowincji zachodniej Syczuan.
Końcowy etap to Szanghaj.
Dzięki nowemu połączeniu, uruchomionemu w lipcu, obecnie UPS łączy Europę z Azją poprzez 24 loty tygodniowo.
Jest to część szybko rozwijającej się chińskiej sieci UPS, która obejmuje 330 chińskich miast i 200 lotów tygodniowo, łącząc Chiny z rynkami całego świata.

Chiński program „Kierunek: zachód” daje firmom ciekawą możliwość przeniesienia zakładów produkcyjnych do miast w głębi kraju, takich jak Chengdu" - mówi Dan Brutto, Prezes UPS International. "Jesteśmy przekonani, że obszar ten jest doskonałym terenem do rozwoju przesyłek ekspresowych".
Komentarzy (0)
Dodaj swoją opinię
Ocena