Nowa odłona strony www FedExu

Dodano:  
Firma kurierska FedEx pochodzi ze Stanów Zjednoczonych i przez wiele lat funkcjonowania w Polsce nie inwestowała w swoją pozycję i wizerunek. Zmieniło się to całkiem niedawno. Obecnie rynek Europejski, w tym Polski to cel strategiczny przedsięniorstwa. Aby umocnić swoją pozycję w Polsce FedEx postanowił kilka miesięcy temu przejąć krajową firmę kurierską Opek.

Teraz przyszła pora na skoncentrowanie się na obsłudze klienta. Poprzednia strona internetowa była dość wąska, nieprzejrzysta i miała zbyt małą czcionkę. Na szczęście od niedawna możemy cieszyć się nową odsłoną witryny FedEx.com.

Nowa strona jest szersza, a co za tym idzie na jednym ekranie mieści się więcej informacji i funkcji.  Z poziomu strony głównej można zalogować się do systemu FedExu, śledzić przesyłki, a także skorzystać w wygodnego menu „Szybki dostęp”, gdzie znajdują się dodatkowe funkcje np. rejestracja czy zamawianie przesyłki. Strona zawiera wiele nowoczesnych elementów. Rozwijane menu ułatwia nawigowanie po stronie. Nawigacja znajduję się zarówno na górze, jak i na dole każdej strony. W kalkulatorze cen można sprawdzić opłaty i czas doręczeń.

Wygląd strony jest prosty i elegancki, co pozwala na szybkie orientowanie się w jej treści. Czcionka w firmowym kolorze fioletowym wspiera identyfikację wizualną. Proste grafiki ułatwiają korzystanie ze strony. Korzystanie z takiej witryny to przyjemność.
Komentarzy (0)
Dodaj swoją opinię
Ocena