K-EX i integracja z allegro.pl

Dodano:  

Firma kurierska K-EX zakończyła prace nad pełną integracją swojego systemu informatycznego z platformą aukcyjną Allegro.

 

Nowa funkcjonalność systemu informatycznego K-EX przeszła już fazę zaawansowanych testów i zostanie wdrożona w ciągu najbliższych dwóch tygodni.

K-EX specjalizuje się w obsłudze sklepów internetowych. Zdecydowana większość z nich prowadzi sprzedaż również za pośrednictwem platformy Allegro. Korzystają przy tym z działającej on line aplikacji menadżera sprzedaży Allegro – narzędzia pomagającego kontrolować przebieg transakcji.

- To bardzo dobre rozwiązanie, ale na etapie przygotowania wysyłki sprzedający musiał tworzyć ręcznie dokumentację do każdej przesyłki. Dla dużych sklepów stanowiło to spore utrudnienie. Dzięki integracji naszego systemu z menadżerem Allegro udało się usprawnić ten proces. Wszystko odbywa się automatycznie – wyjaśnia Mariusz Czepiec, dyrektor ds. handlowych K-EX. – Zapewniamy sprzedającemu szybkie i łatwe przygotowanie przesyłek wraz z pełną dokumentacją, odbiorca natomiast otrzymuje od nas informację o czasie dostawy, numerze listu przewozowego, aktualnym statusie przesyłki – dodaje.

Od początku kwietnia kontrahenci, K-EX aktywni na Allegro, będą mieli możliwość automatycznego przygotowania przesyłek. Z nowej funkcjonalności będą mogli korzystać wszyscy kontrahenci, którzy zgłoszą takie zapotrzebowanie do działu handlowego K-EX.

Komentarzy (0)
Dodaj swoją opinię
Ocena