Fedex chwali imponujące dane dotyczące pierwszej rocznicy obsługi 777F Boeing z Monachium do Memphis.

Dodano:  
MONACHIUM , 17 Październik 2013 - FedEx Express,spółka zależna FedEx Corp . ( NYSE: FDX ) i największa na świecie firma , transport ekspresowy , Chwali imponujące dane dotyczące pierwszej rocznicy  obsługi 777F Boeing z Monachium do Memphis.

Od rozpoczęcia regularnej  usługi jednym z  największych i najbardziej nowoczesnym samolotem floty FedEx , piloci latali nie mniej niż 200 razy od Franz Josef Strauss do Monachium. Spędzili prawie 2300 godzin w powietrzu w drodze do Memphis ( USA) przez Mediolan i Frankfurt i przelecieli więcej niż 1.900.000 km , co odpowiada prawie 100 dni spędzonych w kokpicie i ponad 47 wypraw dookoła świecia po równiku lub prawie pięć razy  taka odległość z Ziemi do Księżyca . Od października 2012 roku,Monachium B777F łączy z głównym centrum FedEx w Memphis cztery razy w tygodniu . Wcześniej zagraniczne przesyłki pochodzące z Monachium musiał przejść przez magazyn FedEx w Kolonii i Paryżu.

"Dzięki B777F oferujemy nie tylko najszybsze połączenie dla paczek z Monachium do USA, który jest najważniejszym partnerem handlowym Bawarii , ale tak może obsługiwać ciężkie przesyłki o wadze do 1000 kg . Możemy dotrzeć do 99 procent wszystkich miejsc w czasie 1 dnia do  USA. Jest to wyraźna korzyść dla naszych klientów z Bawarii z silnych proeksportowej sektorów: np. w przemyśle motoryzacyjnym , inżynierii mechanicznej , inżynierii elektrycznej , a chemia, Bawaria jest jednym z kluczowych regionów w Niemczech dla FedEx , "powiedział Ingmar Bergman , dyrektor zarządzający sprzedaży Niemcy w FedEx Express .

Na całym świecie jest 24 samolotów B777Fs w flocie FedEx Express. W  2023  roku, kolejne 19 sztuki mają się rozpocząć działalność . W Europie , dziewięć B777Fs są w służbie dla FedEx Express .
W porównaniu z MD- 11, który również jest wykorzystywane na długodystansowych lotach ,B777F może przewieźć prawie siedem ton więcej towarów i latać prawie 3900 km dalej - z 18 procent niższym zużyciem paliwa i 18 procent niższą emisję CO2 .

Połączenie B777F między Monachium i Memphis jest fundamentem długofalowego planu wzrostu FedEx Express w Niemczech. W ramach swojej strategii rozwoju ,firma otworzyła ponad 30 nowych punktów całych Niemczech od czerwca 2011 roku.

Od czerwca 2011, FedEx stworzył ponad 300 nowych miejsc pracy w Niemczech . Ogólnie rzecz biorąc, FedEx ma ponad 1900 pracowników w Niemczech . Spośród osób , ponad 100 jest w Monachium .


Komentarzy (0)
Dodaj swoją opinię
Ocena