Drużyna Siódemki nadal liderem w siatkówce

Dodano:

Jadar Politechnika Radom - Siódemka Legionovia 1:3 (20;-15;-15;-20)

Wygrana w Radomiu pozwoliła zespołowi Siódemka Legionovia na pozostanie na fotelu lidera I ligi! Mecz był prawdziwą promocją kobiecej siatkówki, obie drużyny grały chwilami nieprawdopodobnie! Mecz potwierdził także, że legionowianki potrafią się wykaraskać z każdej trudnej sytuacji, a trener Lalek świetnie przygotował taktycznie zespół do walki z każdym rywalem. Spotkanie oglądało 500 kibiców, z czego ponad 50 (!!) z Legionowa!!! Kibicom bardzo dziękujemy, ich doping na pewno bardzo pomógł naszym siatkarkom.

Set pierwszy to pokaz siatkówki na bardzo dobrym poziomie. „Boże, jak grały. Ataki, kiwnięcia, bloki... wszystko co przechodziło na drugą stronę siatki miejscowe podbijały!!! Każdą częścią ciała, najbardziej... sercem.” – relacjonuje Marek Bąk, wiceprezes Klubu. Dwa kolejne sety, to pokaz siły legionowianek. Oba sety Siódemka wygrała 25:15. Mimo, że zawodniczki Jadaru Politechniki dalej świetnie broniły, to po drugiej stronie siatki napotkały na podobną reakcję w przyjęciu i obronie, zaś ich ataki napotkały potężny, a przede wszystkim skuteczny blok.

„To był ciężki mecz, ale wygrany. Super sprawa, jesteśmy dalej liderem.” – cieszy się Marek Bąk.