Doręczenie paczki do rąk własnych

Dodano:  
Od lutego GLS Poland oferuje swoim klientom nową usługę DeliveryAtWork-Service. Tym samym paczka trafia nie tylko pod podany adres służbowy, lecz bezpośrednio do odpowiedniego działu, biura lub wskazanej osoby. Odciąża to recepcje w firmach, jest wygodne, oszczędza czas odbiorcy, a tak-że stwarza dodatkowe bezpieczeństwo w przypadku ważnych lub pilnych przesyłek.

Artykuły biurowe do sekretariatu, sprzęt pomiarowy - do działu rozwoju, próbki produktów dla sprzedaży. W przypadku wielu towarów wysyłanych do firm w paczkach właściwy odbiorca znany jest już wcześniej. Mimo to przesyłki takie najpierw przychodzą do punku przyjęć, portierni lub recepcji i dopiero stamtąd rozdysponowywane są dalej. Jest to dodatkowy nakład pracy w firmie oraz oznacza późniejsze doręczenie do rąk odbiorcy.

 

Dzięki usłudze DeliveryAtWork-Service General Logistics Systems Poland Sp. z o.o. (GLS Poland) oferuje proste rozwiązanie dla nadawców w sektorze B2B – kurier GLS dostarcza towar bezpośrednio do odbiorcy w obrębie przedsiębiorstwa. „W ten sposób artykuły trafiają możliwie najszybciej do faktycznego celu i od razu są do dyspozycji – bez przestojów lub okrężnej drogi”, wyjaśnia Tomasz Kroll, District Manager GLS Poland. Również załączona faktura trafia dzięki temu szybciej do księgowości.

 

Aby skorzystać z usługi DeliveryAtWork-Service, nadawca musi korzystać z jednego z systemów informatycznych GLS, który zapewnia przepływ niezbędnych w tym przypadku danych.  Nową usługę można łączyć zarówno ze wszystkimi produktami standardowymi GLS, jak i z usługą dodatkową Cash-Service (paczka za pobraniem). „Usługa DeliveryAtWork-Service stanowi dla nadawców znaczącą wartość dodaną w ich kontaktach z klientami“, mówi Tomasz Kroll.
Komentarzy (0)
Dodaj swoją opinię
Ocena