DHL i Allegro

Dodano:  

Moduł Allegro w aplikacji Zamów Kuriera DHL pozwala na automatyczne zamówienie kuriera oraz wydrukowanie listu przewozowego na podstawie dokonanych zleceń sprzedaży na Allegro.
Skorzystać z niego mogą zarówno kupujący jak i sprzedający na aukcjach. Moduł jest w pełni zintegrowany z serwisem Allegro, co pozwala jego użytkownikom na bezpośrednie logowanie się do konta w serwisie. Sam proces zamówienia kuriera DHL oraz wydrukowania listu przewozowego jest prosty i zautomatyzowany.

Po wejściu do aplikacji Zamów Kuriera DHL użytkownik Allegro wybiera z menu Narzędzia zakładkę Allegro i loguje się do swojego konta w serwisie. Kolejnym krokiem jest wybór interesujących transakcji z listy aukcji dokonanych w ostatnim czasie i złożenie zamówienia na usługę kurierską. Aplikacja pozwala na przygotowanie dowolnej liczby przesyłek.

W przypadku, gdy wiele przesyłek ma ten sam adres nadania można zamówić kuriera, który je odbierze za jednym razem.
Aplikacja pozwala na drukowanie listu przewozowego.
Allegrowicze mogą wskazać preferowany czas przyjazdu kuriera oraz wybrać opcje dodatkowe typu:
  • Potwierdzenie doręczenia (POD),
  • ubezpieczenie,
  • odbiór własny
  • Zwrot pobrania (COD).
Po zatwierdzeniu zlecenia na podany przez zamawiającego adres e-mailowy wysyłane jest potwierdzenie przyjęcia zamówienia.


Do największych zalet naszego nowego rozwiązania przygotowanego w ramach współpracy z Allegro z pewnością należy szybki i prosty serwis oraz funkcjonalność
i automatyzacja procesu obsługi dużej liczby przesyłek. To pożyteczne narzędzie dla wszystkich użytkowników tej popularnej platformy aukcyjnej” powiedział Edwin Osiecki, wiceprezes ds. sprzedaży i marketingu DHL Express (Poland).

Link: do instrukcji obsługi, jak korzystać z aplikacji:https://zamowkuriera.dhl.com.pl/index.php/instrukcja/allegro

Komentarzy (0)
Dodaj swoją opinię
Ocena