Siódemka rozszerza sieć Siervice Pointów

Dodano:  
Przez ostatnie kilka dni firma kurierska Siódemka informuje na swojej stronie internetowej o nowych punktach Service Point. W ogłoszeniach pojawiła się lista 14 nowych placówek wraz z ich dokładnymi adresami i godzinami otwarcia. Co ciekawe, wiele z tych punktów znajduje się w małych miejscowościach.
 

Rozwiązanie dla klientów indywidualnych

W punktach Service Point klienci Siódemki mogą szybko nadać przesyłki do 30kg oraz dokumenty nie wymagające dodatkowego zabezpieczenia. Klienci mają również do dyspozycji pakiet usług dodatkowych takich jak: ubezpieczenie paczki do 5 tys. złotych, pobranie do kwoty 1000zł, opakowanie firmowe, monitorowanie przesyłki przez całą dobę poprzez stronę internetową Siódemki, powiadomienie odbiorcy o statusie paczki za pomocą wiadomości sms bądź e-mail oraz możliwość skorzystania z informacji telefonicznej. Rozwiązanie to dedykowane jest przede wszystkim klientom indywidualnym, którym zależy na sprawnym nadaniu w dogodnym miejscu. Do tej pory Siódemka podpisała umowę ze spółką HDS Polska, co oznacza, że Service Pointy umiejscowione są obecnie w salonach prasowych Inmedio i Relay. Do tej listy ciągle dołączają nowe punkty.
 

Konkurs dla korzystających

Siódemka, aby zachęcić klientów do korzystania z nowego rozwiązania jakim są Service Pointy zorganizowała konkurs dla osób wysyłających przesyłki w ten sposób. Konkurs „Wysyłaj i wygrywaj” prowadzony jest na profilu firmy na Facebooku. Aby wygrać bon zakupowy o wartości 100zł należy wysłać dowolną przesyłkę za pośrednictwem Service Pointu, wprowadzić numer listu przewozowego w aplikacji konkursowej i odpowiedzieć na jedno proste pytanie. Konkurs potrwa do 2 czerwca 2012.
 
Komentarzy (0)
Dodaj swoją opinię
Ocena