Komentarzy (5)
Anna Łapińska
czwartek, 20 grudzień 2018 o 11:17
Terminowość
Jakość obsługi
Kontakt
Firma uniemożliwia odebranie paczki. Odbiorcy gonią za paczką między oddziałami parcel shopami i kurierami a nikt z GLS nie wie co się dzieje z paczką i ciągle wprowadzają w błąd odbiorców. Kłamią oszukują i kombinują tak tylko żeby nie można było odebrać paczki.
Zdegustowany
wtorek, 07 sierpień 2018 o 16:50
Terminowość
Jakość obsługi
Kontakt
Nie polecam. Zero informacji od GLS na temat statusu paczki. Numer musiał mi dopiero przedyktować przez telefon sprzedawca, który nadał paczkę i do którego zadzwoniłem po około dobie od otrzymania info, że paczkę mi nadał. Mając już ten numer, zdumiony dowiedziałem się, że paczka nie została mi doręczona, bo nie było mnie rzekomo w domu, co nie jest prawdą. Do tego żadnego awizo, żadnego sms od kierowcy, nic z możliwości pozostawienia paczki u sąsiada, o których tak pięknie się czyta na stronie internetowej GLS. Jasne. Panu się po prostu nie chciało przyjechać, łatwiej było wbić: klient nieobecny. Zero, zero.
Zawiedziny
sobota, 26 kwiecień 2014 o 08:29
Terminowość
Jakość obsługi
Kontakt
Zdecydowanie odradzam z korzystania z usług tej firmy. Kurier notorycznie twierdzi, że nikogo nie zastał (a na 100% ktoś tam jest) i zostawia paczkę w ParcelShop-ie. Kiedyś miał problem z obejściem bloku dookoła bo mu sie spieszyło.
Po ostatniej reklamacji jaką złozyłem przestali nawet SMS-y z informacją wysyłać.
Pablito
poniedziałek, 08 październik 2012 o 09:27
Terminowość
Jakość obsługi
Kontakt
Nie polecam. Kurier pomylił numer drzwi, przez co mimo iż byłem w domu dostałem smsa, że był ale nikogo nie zastał. Przesyłkę musiałem odbierać osobiście w jakimś sklepie zaprzyjaźnionym z tą firmą. Za tą cenę jakość usług mizerna.
rzyraf
czwartek, 12 kwiecień 2012 o 12:36
Terminowość
Jakość obsługi
Kontakt
Chyba psiakość jest mottem tej firmy. Kurier własnie zdecydował, ze mój adres, któy wszystkim pasuje (kurierom także) nie istnieje. Nikt z firmy nie widzi problemów. Znajomi w okolicy również mieli zabawne problemy z ta firmą. Nie polecam:(
Dodaj swoją opinię
Terminowość
Jakość obsługi
Kontakt